משלוח חינם לכל הארץ בקניה מעל 299 ש"ח!

  1. דף הבית
  2. צעצועים ומשחקים
  3. משחקי קלפים

משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"ח!

משלוחים לכל הארץ!

משחקי קלפים לילדים

אם חיפשתם משחקי קלפים לילדים, כנראה שהגעתם לדף הנכון.

בצעצועי ירושלים תוכלו למצוא מגוון רחב של משחקי קלפים לכלל הגילים, משחקי קלפים סוערים ומצחיקים, קצרים או ארוכים - פשוטים ללמידה!

במשחקי הקלפים הכיפיים שלנו כמות משתנה של משתתפים ממשחק למשחק ומיועדים למספר רב של שחקנים.

אז מי מנצח? קלף אחרון בידי?

משחקי קלפים היוו עיקר בבידור המשפחתי במשך דורות, וחצו את תחום הכיף בלבד כדי להפוך לכלי חינוכי רב עוצמה לילדים. מעבר לערך הבידורי שלהם, משחקי קלפים מציעים שילוב ייחודי של אתגרים קוגניטיביים והזדמנויות לבניית מיומנויות, מה שהופך אותם למשאב מצוין לטיפוח מוחות צעירים. מאמר זה עוסק ביתרונות הרב-צדדיים של משחקי קלפים, תוך התמקדות באופן שבו הם מקדמים התפתחות קוגניטיבית, משפרים יכולות פתרון בעיות ומעודדים חשיבה אסטרטגית בקרב ילדים. באמצעות משחק מרתק, ילדים לא רק נהנים מעצמם אלא גם רוכשים מיומנויות חיים חיוניות בצורה טבעית ומהנה.

מספר המוצרים בסל : 0
חתולים מתפוצצים

חתולים מתפוצצים

נותרו עוד 999
מחיר מבצע: 69
משחק שלוף

משחק שלוף

נותרו עוד 4
מחיר מבצע: 49
קלפים פלסטיק

קלפים פלסטיק

נותרו עוד 999
מחיר מבצע: 15
משחק קורטקס

משחק קורטקס

נותרו עוד 4
מחיר מבצע: 79
משחק פינות

משחק פינות

נותרו עוד 3
מחיר מבצע: 49
משחק סט SET

משחק סט SET

נותרו עוד 3
מחיר מבצע: 79
משחק בננה ספליט

משחק בננה ספליט

נותרו עוד 999
מחיר מבצע: 110
משחק UNO משחק אונו

משחק UNO משחק אונו

נותרו עוד 999
מחיר מבצע: 39
משחק SO DO YOU סו דו יו

משחק SO DO YOU סו דו יו

נותרו עוד 999
מחיר מבצע: 129

מיומנויות חשבון ומתמטיקה

משחקי קלפים רבים כוללים מספרים וחשבון. מספירה פשוטה ועד לחישובים מתקדמים יותר, ילדים עוסקים באופן טבעי במספרים בזמן שהם משחקים. משחקי קלפים יכולים לשפר מיומנויות מתמטיות, ולהפוך את לימוד המתמטיקה לחוויה מהנה ולא למטלה.

חיזוק זיכרון וריכוז

משחקי קלפים מאתגרים את הזיכרון והריכוז. לזכור אילו קלפים שוחקו ולחזות אילו מהם עשויים להופיע בשלב הבא מחדד את זיכרון הזיכרון. התמקדות במשחק משפרת את הריכוז ואת טווח הקשב - מיומנויות מועילות הן בלימודים והן בחיי היומיום.

מגוון לכל גיל ועניין

בצעצועי ירושלים, אנו מציעים מגוון רחב של משחקי קלפים המתאימים לילדים בכל הגילאים ותחומי העניין. ממשחקים קלאסיים ועד משחקי אסטרטגיה מורכבים יותר, האוסף שלנו מבטיח שכל ילד ימצא משחק ששובה את הדמיון שלו ומאתגר את כישוריו.

קשר משפחתי וזמן איכות

משחקי קלפים מגשרים על פערי דורות, ומזמינים בני משפחה מכל הגילאים להתאסף סביב שולחן ולחלוק רגעים של שמחה. משחקים אלו יוצרים מרחב לצחוק, סיפורים וחוויות משותפות המחזקים את הקשרים המשפחתיים.

קל ללמידה, כיף בלי סוף

משחקי קלפים מגיעים לרוב עם כללים פשוטים, מה שהופך אותם לנגישים לשחקנים בגילאים שונים וברמות מיומנות שונות. נגישות זו גורמת לכך שגם השחקנים הצעירים ביותר יכולים להצטרף לכיף, מה שהופך את משחקי הקלפים לפעילות כוללת לכל המשפחה.


מהם היתרונות הקוגניטיביים של משחקי קלפים לילדים?

משחקי קלפים הם הרבה יותר מבילוי פשוט, הם דרך מרתקת לשפר את ההתפתחות הקוגניטיבית אצל ילדים. אחד היתרונות הקוגניטיביים העיקריים הוא שיפור מיומנויות החשיבה הביקורתית. בזמן שילדים משחקים, הם מנתחים כל הזמן את היד שלהם, מתכננים את המהלך הבא שלהם וחוזים את פעולות היריבים, וכל אלה דורשים רמה עמוקה של חשיבה ביקורתית. תהליך זה לא רק מחדד את יכולתם להעריך מצבים אלא גם משפר את מיומנויות קבלת ההחלטות, כשהם לומדים לשקול בזהירות את התוצאות של הבחירות שלהם.

יתר על כן, משחקי קלפים מסייעים בפיתוח הזיכרון והריכוז. זכירת חוקי המשחק, כמו גם הקלפים ששיחקו, מאתגרת את הילדים למקד את תשומת הלב שלהם ולזכור מידע במדויק. תרגול זה הוא בעל ערך רב, מכיוון שהוא מחזק את יכולת המוח לאחסן ולאחזר מידע, מיומנות שמועילה הן בהגדרות אקדמיות והן בחיי היומיום.

לבסוף, משחקי קלפים מציגים לילדים מושגי מתמטיקה בסיסיים בצורה מהנה ומרתקת. בין אם זה ספירת קלפים, חישוב נקודות או זיהוי דפוסים, ילדים מתרגלים מבלי משים פעולות חשבון, משפרים את מיומנויות המספרים שלהם. גישה מעשית זו ללמידה מטפחת גישה חיובית למתמטיקה, מה שהופך אותה לפחות מאיימת ונגישה יותר.


כיצד משחקי קלפים משפרים את כישורי פתרון הבעיות אצל ילדים?

משחקי קלפים משפרים באופן ייחודי את כישורי פתרון הבעיות אצל ילדים על ידי הצגתם בפני אתגרים הדורשים פתרונות חדשניים. במהלך המשחק, ילדים מתמודדים עם מכשולים ודילמות שונות הדורשות ניתוח זהיר ותכנון אסטרטגי. הם לומדים להעריך את המצב, לשקול פתרונות מרובים וליישם את הפתרון היעיל ביותר. תהליך זה חיוני בפיתוח יכולתם להתמודד עם בעיות, לא רק במשחקים אלא גם בתרחישי חיים אמיתיים. יתר על כן, לולאת המשוב המיידית במשחקי קלפים, שבה תוצאות ההחלטות הופכות ברורות במהירות, מחזקת את הלמידה וההסתגלות. ניסיון פתרון הבעיות המעשי הזה הוא בעל ערך רב, ומצייד ילדים במיומנויות להתמודד עם אתגרים בביטחון וביצירתיות.


צעצועי ירושלים מציעה לכם מגוון רחב של משחקי קלפים לילדים, מוזמנים להציץ בקטלוג!

logo בניית אתרים