משלוח חינם לכל הארץ בקניה מעל 299 ש"ח!


חנות צעצועים שעושה משלוחים

חנות צעצועים - משלוחים ועלויות

באמצעות אתר האינטרנט שלה יכולה להציע חנות צעצועים משלוחים לאזורים שונים בארץ. שירות זה ניתן באמצעות חברות שליחויות שונות, אשר אחריותן היא להביא את המשחקים והצעצועים אל הכתובת המדויקת, כמה שיותר מהר, וכמובן כאשר המוצרים שלמים ותקינים לחלוטין. לפניכם מידע מאיר עיניים בנושא.

ליצירת קשר לחצו כאן 052-5818866
לצפיה במוצרים לחצו כאן

 

האם המהירות חשובה לכם?

 

כיום ניתן להזמין משחקים וצעצועים מרחבי העולם, ולקבל הביתה מוצרים המגיעים מארה"ב, מסין, מאירופה וכן הלאה. יחד עם זאת, ברור שזמן המשלוח הוא הרבה יותר ארוך, ויכול להגיע בקלות לחודש ומעלה. אז אם המהירות חשובה לכם, עליכם לחפש חנות צעצועים שעושה משלוחים היושבת בישראל. לדוגמא, המשלוחים שלנו מבוצעים בתוך שניים עד שבעה ימי עסקים.

 

אז נכון שלפעמים ניתן לחכות הרבה זמן למשלוח, אבל לא פעם הזמנים יותר דוחקים. כך למשל, אם מתקרב יום ההולדת של אחד מבני המשפחה הצעירים, של חבר לכיתה או לשכונה וכדומה, גם אם חושבים על כך הרבה זמן מראש יהיה זה סיכון להזמין צעצוע מחו"ל שלא ניתן לדעת אם יגיע עד למועד המדויק. בנוסף, לילדים מטיבם יש פחות אורך רוח להמתין, ובשבילם המתנה של כמה שבועות היא הרבה מעבר להרי החושך.


 

מה לבדוק לגבי המשלוחים?

 

כאשר אתם מחפשים חנות צעצועים למשלוח מהיר, כדאי לבדוק כמה דברים לפני שמבצעים את ההזמנה. קודם כל, בדקו כמה מהר זה "מהר", או במילים אחרות – מתי צפויה להגיע החבילה. לרוב הדבר תלוי באזור המגורים שלכם בהשוואה למיקום החנות. שנית, כדאי לבחון את עלויות המשלוח שתמיד אמורות להיות רשומות בעגלה שלכם לפני ביצוע הקניה. עלויות אלו עשויות להשתנות בין חנויות וגם בהתאם לאזור שאתם מתגוררים בו, כלומר מרחק הנסיעה אליכם.

 

בנוסף, כדאי לבדוק אם החנות מציעה הנחות והטבות על המשלוח, מה שלרוב תלוי בגודל ההזמנה שלכם. לדוגמא, אצלנו תקבלו את המשלוח לגמרי בחינם בביצוע הזמנה שמעל ל- 299 ₪.  דרך אגב, עלויות המשלוח תמיד יהיו יותר נמוכות כשמזמינים צעצועים מחנות השוכנת בישראל מאשר מאתר שהמלאי שלו יושב בחו"ל, וזאת באופן מובן מאליו. ולבסוף, שווה לבדוק גם עם אילו חברות שליחויות עובדת החנות, למשל החברות צ'יטה וכץ משלוחים שאנו עובדים עימן, העובדות בפריסה ארצית וידועות בזכות אמינותן.

 

לפרטים נוספים ולהזמנות

 

המעוניינים יכולים כבר עכשיו לבצע הזמנות אונליין ולקבל את המשלוח ישירות לביתם. ניתן גם לקבל פרטים נוספים וסיוע מקצועי מנציגי צעצועי ירושלים, ולבצע מולם הזמנות בטלפון. לשם כך התקשרו אלינו ב- 052-5818866.

טואול - בניית אתרים