משלוח חינם לכל הארץ בקניה מעל 299 ש"ח!

  1. דף הבית
  2. גלגלים
  3. בימבות לילדים

משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"ח!

משלוחים לכל הארץ!

בימבות לילדים

בדף זה תמצאו מגוון עצום של בימבות, אופניי שיווי משקל, תלת אופן, בימבה ג'וק, אופני איזון ועוד..

אל תהססו, עם המוצרים האלה הילדים שלכם לא יורידו את החיוך מהפנים.

מספר המוצרים בסל : 0
אופני איזון BUNZI

אופני איזון BUNZI

נותרו עוד 999
מחיר מבצע: 249
בימבה פעלולונים

בימבה פעלולונים

נותרו עוד 999
מחיר מבצע: 129
בימבה יטבתה תכלת

בימבה יטבתה תכלת

נותרו עוד 999
מחיר מבצע: 99
בימבה יטבתה ירוק

בימבה יטבתה ירוק

נותרו עוד 999
מחיר מבצע: 99
בימבה יטבתה אדום

בימבה יטבתה אדום

נותרו עוד 999
מחיר מבצע: 99
בימבה ג'וק כחול

בימבה ג'וק כחול

נותרו עוד 1
מחיר מבצע: 89
בימבה ג'וק ורוד

בימבה ג'וק ורוד

נותרו עוד 3
מחיר מבצע: 89
אופני איזון

אופני איזון

נותרו עוד 4
מחיר מבצע: 169
אזל במלאי בימבה ליטל טייקס

בימבה ליטל טייקס

אין במלאי
מחיר מבצע: 289
אזל במלאי סקייט בורד מקצועי איכותי

סקייט בורד מקצועי איכותי

אין במלאי
מחיר מבצע: 199
אזל במלאי בימבה פישר פרייס

בימבה פישר פרייס

אין במלאי
מחיר מבצע: 129
אזל במלאי אופניים ברזל של פעם

אופניים ברזל של פעם

אין במלאי
מחיר מבצע: 289

בימבות לילדים, מונח שלוכד את מהות הניידות בגיל הרך, מייצגות יותר מצעצועים. הם כלים יסודיים המאפשרים לא רק את שמחת התנועה אלא גם אבני דרך התפתחותיות מרכזיות. בימבות, הכוללות מגוון צורות כגון אופני איזון, תלת אופן ועוד, משמשות כצעד הראשון של הילד בעולם הרכיבה על אופניים. הקסם של בימבות טמון ביכולתן לשלב משחק עם למידה, ולהציע גישה ייחודית לשיפור המיומנויות המוטוריות, האיזון והתיאום הפיזי של הילד. כאשר הורים מנווטים בנוף העצום של צעצועי ילדים, הבחירה להכניס בימבה לחייו של ילד היא צעד לקראת טיפוח עצמאות, ביטחון ואהבה למשחק פעיל.


מדוע בימבות מועילות לילדים?

בימבות מציעות שלל יתרונות המשתרעים הרבה מעבר למשחק בלבד. בעיקר, הן משמשות ככלי מצוין לפיתוח האיזון והקואורדינציה של הילד. באמצעות הפעולה של היגוי ושמירה על איזון על בימבה, ילדים משפרים את המודעות המרחבית שלהם ולומדים לנווט בסביבתם בביטחון רב יותר. שליטה מוקדמת זו באיזון היא מכרעת, שכן היא מהווה את הבסיס שעליו נבנות פעילויות פיזיות מורכבות יותר.


יתר על כן, בימבות מעודדות פעילות גופנית ומשחק בחוץ, ותורמות לבריאות הכללית ולרווחתו של הילד. בעידן שבו אורח חיים בישיבה נפוץ יותר ויותר, הצגת בימבה יכולה להחדיר אהבה לתנועה ולהרפתקאות מגיל צעיר. זה לא רק מסייע להתפתחות הפיזית של ילדים, אלא גם תומך בבריאות הנפשית שלהם על ידי מתן הזדמנויות לחקר ומשחק בחוץ.


בנוסף, בימבות מקדמות עצמאות ובטחון עצמי. ככל שילדים לומדים לתמרן את הבימבות שלהם, הם חווים תחושת הישג ואוטונומיה. טעימה מוקדמת זו של עצמאות מעצימה, מטפחת תדמית עצמית חיובית והאומץ להתמודד עם אתגרים חדשים.


כיצד בימבות מקדמות התפתחות פיזית?

בימבות הן יותר ממקור בידור לילדים; הן כלי עזר לקידום התפתחות פיזית ושיפור מיומנויות מוטוריות שונות. עיצוב הבימבות, במיוחד אופני איזון, מתמקד בפיתוח איזון וקואורדינציה. כאשר ילדים מנווטים את הבימבות שלהם, הם לומדים לשלוט בתנועות הגוף שלהם ולשמור על יציבות, שהיא מיומנות בסיסית לא רק ברכיבה על אופניים אלא גם בפעילויות פיזיות רבות אחרות.


עיסוק בבימבות מחזק גם מגוון קבוצות שרירים. הנעת בימבה קדימה דורשת שימוש בשרירי הרגליים, בעוד שההיגוי כולל את הידיים וחלק הגוף העליון. מעורבות פיזית מקיפה זו תורמת לפיתוח מיומנויות מוטוריות גסות, שהן חיוניות לבריאות הכללית ולרווחה. יתרה מכך, התנועות החוזרות ונשנות הכרוכות ברכיבה על בימבה משפרות את זיכרון השרירים, מה שמקל על לימוד ומשימות פיזיות עוקבות.


יתר על כן, בימבות מעודדות ילדים לבלות יותר זמן בחוץ, לעסוק במשחק פיזי. זה לא רק תורם לבריאותם הפיזית על ידי הגברת רמות הפעילות שלהם אלא גם חושף אותם לאור שמש, שהוא חיוני לסנתז ויטמין D. פעילות גופנית קבועה מגיל צעיר מניחה את היסוד לאורח חיים בריא, ומפחיתה את הסיכון להשמנה ובעיות בריאותיות קשורות.


באיזה גיל ילדכם צריך להשתמש בבימבה?

קביעת הגיל הנכון לילד להתחיל להשתמש בבימבה תלויה במספר גורמים, כולל ההתפתחות הפיזית של הילד, שיווי המשקל והעניין שלו. בדרך כלל, ילדים בני 18 חודשים יכולים להתחיל לחקור עם במבה מאוזנת, במיוחד אלה שתוכננו עם גובה מושב נמוך כדי להתאים לרגליים קצרות יותר. מודלים מוקדמים אלה מאפשרים לפעוטות ללכת עם הבימבה, ובהדרגה בונים ביטחון להחליק ולאזן.

עד גיל שנתיים או שלוש, ילדים רבים מוכנים לבימבות מתקדמות יותר, כגון תלת אופן או אופני איזון ללא דוושות הדורשים יותר שיווי משקל וקואורדינציה. שלב זה חיוני לפיתוח כוח הליבה והקואורדינציה הדרושים לרכיבה על אופניים ופעילויות גופניות אחרות בעתיד.


עבור ילדים בסביבות גיל ארבע עד שש, בימבות עם גג נפתח או אלה עם גלגלי עזר נשלפים מציעים את המעבר המושלם לאופניים מסורתיים. דגמים אלה מתאימים את עצמם ליכולות הגדילה של הילד, ומאפשרים כניסה הדרגתית של דיווש לאחר שהם שולטים בשיווי משקל והיגוי.


חשוב לציין שכל ילד מתפתח בקצב שלו, והמוכנות לבימבה יכולה להשתנות מאוד. התבוננות בעניין וביכולות הפיזיות של ילדכם היא המפתח להחדרת בימבה בזמן הנכון. עידוד וסבלנות הם קריטיים, שכן לימוד רכיבה על בימבה הוא אבן דרך משמעותית בחיי הילד. בסופו של דבר, הבטחת החוויה חיובית ומהנה תטפח אהבה לכל החיים לרכיבה על אופניים ופעילות גופנית.


תפקיד הבימבות בהתפתחות הילד

בימבות ממלאות תפקיד מרכזי בשלבי ההתפתחות המוקדמים של ילדים, ומציעות יותר מסתם בריחה משעשעת. הן מניחות את היסוד למיומנויות פיזיות חיוניות כגון שיווי משקל, קואורדינציה ושליטה מוטורית, תוך שהן מקדמות גם עצמאות, ביטחון ואורח חיים בריא ופעיל. מההיכרות הראשונית עם בימבת שיווי משקל בגיל 18 חודשים בערך ועד למעבר לדגמים מורכבים יותר המתאימים לילדים גדולים יותר, בימבות מסתגלות לכל שלב בגדילת הילד, מה שהופך אותן לכלי יקר ערך בהתפתחות הילד.


מגוון הבימבות הזמינות מבטיח שיש התאמה מושלמת לכל ילד, ללא קשר לגילו או לשלב ההתפתחותי שלו. בין אם מדובר באופני איזון פשוטים לפעוט או בבימבה מתקפלת לגיל הרך המוכן להתמודד עם דוושות, כלי רכב אלה תומכים בילדים כשהם עוברים את המסע המרגש של לימוד רכיבה.

 

logo בניית אתרים